Kurutma Makinası Tamir ve Bakım

 Kurutma Makinesi Tamir ve Bakım

Kurutma Makinesi Tamir ve MontajKış ayları geldiğinde özellikle bayanlar çamaşır kurutma bakımından büyük sıkıntı çekmektedir. Çamaşırların yıkanmasından sonra kuruması için gerekli alan kendisine bulamadığı için çaresiz bir şekilde düşünmektedir. Oda içerisinde çeşitli askılıklar yardımı ile çamaşırlarını kurutmaya çalışan bayanlar olsa da, kurutma makinesi kullananlarda mevcuttur. Sağlık açısından ev içerisine asılarak kurumaya bırakılacak olan çamaşırlar olumsuzluk teşkil etmesinden dolayı, kurutma makineleri içinde gerekli işlemlerin sağlanması önemlidir.

Her elektronik eşyada olduğu gibi kurutma makinelerinde de zaman zaman arızalar yaşanabilmektedir. Bu da uzman eller tarafından tamir edilmediği sürece, makinenin rutin çalışmasına engel olacak sorunlar daha da çoğalabilmektedir. Hem makine arızasına neden olabildiği gibi, hem de kurutmaya bırakılacak kıyafetlerde zarar görmüş olacaktır.

İstanbul Anadolu Yakası , Kocaeli ve Sakarya illerindeki tüketicilerin uzun bir zamandır güvenle başvurdukları servisimizdeki geniş ağ ile sizlere kalıcı çözümler sağlamaktayız. Kurutma makinelerinde karşılaşılmış sorunların çok kolay bir şekilde çözülerek günlük işlerinizde herhangi bir aksaklık yaşatmadan çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde yer alan kurutma makinelerini güvenli bir şekilde tamir ederek montajını sağlıyoruz.

Kurutma makinelerinde sık şekilde karşılaşılmış sorunların birden fazlasına neden olan durum kullanıcı hatasıdır. Bunun yanı sıra farklı ısıtma problemleri de yaşanabilmektedir. Düzenli şekilde temizliği gerçekleştirilmemiş kurutucularda zaman içerisinde hava kanallarında tıkanma meydana gelir. Bu durum karşısında kurutma makinesi de arızalanabilecektir. Hal böyle olunca kurutma makinesi tamir ve bakım işlemleri devreye girecektir. İki yılda bir rutin şekilde temizlik ve periyodik bakımı yapılması gerekmektedir. Düzenli şekilde yapılacak bakım sonrasında makinelerin kullanım süresi uzamış olacaktır. Makinenizde herhangi bir arıza ile karşılaştığınız zaman çözüm odaklı çalışan servisimizden gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz.

Sakarya kombi servisi olarak tamir,montaj ve bakımını yaptığımız markalar aşağıdadır.

Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Hotpoint/Ariston, Indesit, Altus, Siemens, Grundig, DemirDöküm, Mitsubishi, LG, Panasonic, Electrolux, Airfel, General, Samsung, Toshiba, Vestel, Regal, Sharp, Alarko Carrier, Ariston, Arnica, AEG, Baymak, Daikin, E.C.A, Fakir, Fantom, Ferroli, Miele, Protherm, Vaillant, Viessman, White-Westinghouse

GİZEM TEKNİK SERVİS

Mithatpaşa Mahallesi, Yön Sokak No:1/1 Adapazarı / SAKARYA

Bağdat Caddesi, Talay Çarşısı, No: 171/26 Küçükyalı / İSTANBUL

Gsm 0 536 930 83 56

S5 Box