Sakarya Kombi Servisi

Sakarya Kombi Servisi - Kombi Tamir ve Bakım

Kombi Tamir ve Montaj

Zaman fark etmeksizin sıcak su ve ısınma ihtiyacının karşılanması için kullanılan kombiler ev ve iş yeri gibi alanlarda yerini almıştır. Ebatları bakımından küçük bir yapıda olması ve duvara monte edilmesinden dolayı yer tipi ısıtıcılarına göre de daha az bir yer kaplamaktadır. Çalışma esnasında çok sessiz bir şekilde olması, aynı zamanda hafif ve kolay montaj edilebilmesi de tercih görmesindeki diğer nedenlerdir.

Sıcak su sağlamakta olan kombilerde kombi düğmesi açık konumda olduğu sürece aktif şekilde çalışmalarını yürütür. Herhangi bir şekilde farklı işlem yapılmasına da gerek kalmamaktadır. Bakımı doğru ve zamanında yaptırılmaması durumunda kombi arızaları görülebilir. Diğer yandan dış faktörler ya da sık kullanım görmesi durumunda parçalarının aşınmasından ötürü arıza meydana gelebilir. Kurulum sırasında gerekli hassasiyet gösterilmediği zaman da kombilerin olumsuz etkilendiği görülür.

Teknik açıdan tesisattan kombiye gelen su basıncı 1.5 bar değerinde olması gerekir. Herhangi bir şekilde bir su bardağı kadar suyun dahi kombi dışına sızıyor olması, kombideki yetersiz konuma gelecek su basıncı arızalanmasına neden olabilecektir. Sık şekilde karşılaşılan kullanıcı hatalarının başında ise gaz vanasının kapalı tutulmasıdır. Bu durum karşısında kombi gerekli düzeltme sağlanmadan tekrar devreye girmeyecektir. Her kombinin kendi kullanma kılavuzu incelenmeli ya da Gizem teknik kombi tamir ve montaj servisi aranarak gerekli olan bilgiler alınmalıdır. Uzun süreli kapalı tutulmuş gaz vanası açılmadan kombi çalıştırılmaması gerekir. Çalıştırılması durumunda ise kombinin arıza moduna geçmesi kaçınılmazdır. Her zaman kombiler mevcut iklim şartlarını karşılayacak şekilde çalışmalıdır.

Sakarya kombi servisi olarak tamir,montaj ve bakımını yaptığımız markalar aşağıdadır.

Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Hotpoint/Ariston, Indesit, Altus, Siemens, Grundig, DemirDöküm, Mitsubishi, LG, Panasonic, Electrolux, Airfel, General, Samsung, Toshiba, Vestel, Regal, Sharp, Alarko Carrier, Ariston, Arnica, AEG, Baymak, Daikin, E.C.A, Fakir, Fantom, Ferroli, Miele, Protherm, Vaillant, Viessman, White-Westinghouse

GİZEM TEKNİK SERVİS

Mithatpaşa Mahallesi, Yön Sokak No:1/1 Adapazarı / SAKARYA

Bağdat Caddesi, Talay Çarşısı, No: 171/26 Küçükyalı / İSTANBUL

Gsm 0 536 930 83 56

S5 Box