Klima Tamir ve Bakım

 Klima Tamir ve Bakım

Klima Tamir ve Montaj

Gizem Teknik Servis; klima bakım, onarım ve montaj iş ve işlemleriniz ile ilgili İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Sakarya illerinde faaliyet gösteren alanında uzman bir teknik servis firmasıdır.

Bizleri yazın sıcağından ve kışın dondurucu soğuklarından koruyan klimalarımız dönem dönem çeşitli nedenlerle bakıma, tamire ya da yer değişikliği nedeni ile eski yerinden alınıp yeni yerine çalışır vaziyette montaj edilme ihtiyacı duymaktadır.

Servisimiz klimalarınıza bakım işlemlerini sorunsuzca gerçekleştirebilecek profesyonellerden oluşmaktadır. Gerek evinizde gerekse de iş yerinizde kullandığınız klimalarınız her ne kadar bulunduğu yerde kullanıcı bakımları yapılıyor olsa da, klimanızın daha sağlıklı kullanılabilmesi ya da fonksiyon işlevlerini kaybetmemesi için periyodik aralıklarla profesyonellerce kombi bakımı yapılması gerekmektedir. Tavsiye edilen bakım zamanları yaz ve kış aylarına girmeden hemen önce olmak üzere yılda iki keredir.

Klimanızın bakım ve onarım zamanı geldiğinde bakım yaptırmamanız ve klimanızı yoğun olarak kullanılacak mevsimlerde kullanmaya devam etmeniz ilerleyen süreçte tamiri zor ve masraflı arızalara sebep olabilir. Servisimiz tarafından gerçekleştirilen bakım ve onarım işlemleri sırasında cihazınızın tüm değerleri kontrol edilmekte, iç ve dış temizliği yapılmaktadır. Geniş servis ağına sahip Gizem Sakarya kombi teknik servisi olarak firmamız tüm marka ve modellerin tamir, bakım ve klima montaj hizmetini sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bölümündeki adres ya da telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilir, soru ve sorunlarınızla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tamir,montaj ve bakımını yaptığımız markalar aşağıdadır.

Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Hotpoint/Ariston, Indesit, Altus, Siemens, Grundig, DemirDöküm, Mitsubishi, LG, Panasonic, Electrolux, Airfel, General, Samsung, Toshiba, Vestel, Regal, Sharp, Alarko Carrier, Ariston, Arnica, AEG, Baymak, Daikin, E.C.A, Fakir, Fantom, Ferroli, Miele, Protherm, Vaillant, Viessman, White-Westinghouse

GİZEM TEKNİK SERVİS

Mithatpaşa Mahallesi, Yön Sokak No:1/1 Adapazarı / SAKARYA

Bağdat Caddesi, Talay Çarşısı, No: 171/26 Küçükyalı / İSTANBUL

Gsm 0 536 930 83 56

S5 Box