Buzdolabı Tamir

 Buzdolabı Tamir

Buzdolabı Tamir

Buzdolapları günlük hayatımızı kolaylaştıran hayatımızın olmazsa olmazı en önemli icatlardan biridir. Yiyeceklerin bozulmadan uzun süre saklamamıza yardımcı olan bu icat gün geçtikçe modern teknoloji ile aynı doğrultuda kendini geliştirmiştir.

Buzdolabı üreten firmalar günümüz şartlarına en uygun buzdolabı üretimi konusunda yarış halindedir. Ülkemizde de yerli ve yabancı birçok firma modern ve kaliteli cihazlar üretmektedir.

Son teknoloji ile birlikte buzdolapları sadece yiyecekleri uzun süre bozulmadan saklayabilmesi ile değil enerji tasarrufu da sağlaması gibi farklı kalite ve özelliklerde üretilip tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır. Ancak her ne kadar son teknoloji ile üretilirse üretilsin tüm cihazlar belirli bir süre sonra ister kullanıcı kaynaklı olsun isterse de fabrika hatası, farklı farklı arızalar vermekte ya da performansında düşüklük göstermektedir. Ve yine günümüzün gelişen teknolojisi ile buzdolabında olan programlar fazlalaşmış ve kişiye uygun her programı bulmak mümkün olmuştur. Bu kadar çok fonksiyon arasında sorun yaşamanız olasıdır. Dolabınızda soğutma gazında ya da mekanik parçalarda da sorun oluşmuş olabilir. Cihazınızda oluşan bir arıza, sorun  ya da performans düşüklüğü gibi durumlarda Sakarya Kombi Servisi / Gizem Teknik Servis olarak sizlere hizmet vermek için hazır bulunmaktayız. Alanında yeterli tecrübeye sahip Gizem Teknik İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Sakarya illerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Geniş servis ağına sahip Gizem Teknik Servisi olarak tüm marka ve modellerin tamir ve bakım hizmetlerini sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bölümündeki adres ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilir, soru ve sorunlarınızla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sakarya kombi servisi olarak tamir,montaj ve bakımını yaptığımız markalar aşağıdadır.

Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Hotpoint/Ariston, Indesit, Altus, Siemens, Grundig, DemirDöküm, Mitsubishi, LG, Panasonic, Electrolux, Airfel, General, Samsung, Toshiba, Vestel, Regal, Sharp, Alarko Carrier, Ariston, Arnica, AEG, Baymak, Daikin, E.C.A, Fakir, Fantom, Ferroli, Miele, Protherm, Vaillant, Viessman, White-Westinghouse

GİZEM TEKNİK SERVİS

Mithatpaşa Mahallesi, Yön Sokak No:1/1 Adapazarı / SAKARYA

Bağdat Caddesi, Talay Çarşısı, No: 171/26 Küçükyalı / İSTANBUL

Gsm 0 536 930 83 56

S5 Box