Kücük Ev Aletleri Tamir ve Bakım

 Küçük Ev Aletleri Tamir ve Bakım

Küçük ev aletleri tamir ve montaj

Özellikle süpürge tamirinde, bunun yanı sıra küçük ev aletleri tamir bakımında servisimiz, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için profesyonel bir şekilde Sakarya ilinde hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden hareket ediyoruz. Küçük ev aletlerinizi kendi ürünlerimiz gibi bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Kalite ve hız konusunda her zaman kendisini ön planda tutmuş servisimizi Sakarya ili içerisinde tercih edebilirsiniz. 

Sakarya ili içerisinde Gizem Teknik Servis olarak küçük el aletleri tamir ve bakım olarak birden fazla marka için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda bünyemizde birden farklı marka için yedek parça da bulunmaktadır. Profesyonel bir şekilde ihtiyaçlarınızı anında karşılayarak yüzünüzde tebessüm oluşmasını sağlamaktayız. Sizlerde küçük ev aletlerinizin güvenli ellerde tamir ve bakım yapılmasını istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bizi aramalısınız.

Sakarya kombi servisi olarak tamir,montaj ve bakımını yaptığımız markalar aşağıdadır.

Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Hotpoint/Ariston, Indesit, Altus, Siemens, Grundig, DemirDöküm, Mitsubishi, LG, Panasonic, Electrolux, Airfel, General, Samsung, Toshiba, Vestel, Regal, Sharp, Alarko Carrier, Ariston, Arnica, AEG, Baymak, Daikin, E.C.A, Fakir, Fantom, Ferroli, Miele, Protherm, Vaillant, Viessman, White-Westinghouse

GİZEM TEKNİK SERVİS

Mithatpaşa Mahallesi, Yön Sokak No:1/1 Adapazarı / SAKARYA

Bağdat Caddesi, Talay Çarşısı, No: 171/26 Küçükyalı / İSTANBUL

Gsm 0 536 930 83 56

S5 Box